Yayıncılık Hizmeti


MediHealth Academy Yayıncılık olarak temel faaliyet alanımız bilimsel içerikli yayınlardır. Bu kapsamda bilimsel içerikli kitaplar planlamak ve yayımlamak ayrıca akademik düzeyde yayın yapan dergilere profesyonel düzeyde yayıncılık hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel yayıncılık hizmeti, bir kitabın veya bir derginin ulusal veya uluslararası bilimsel yayıncılık standartları çerçevesinde yayımlanması için gereken tüm süreçleri kapsamaktadır. Yayın politikası ve stratejilerin oluşturulması, editöryel işleyişin uluslararası standartlar çerçevesinde yapılandırılması, yazı işleri sekreteryası, içerik redaksiyonu, indekslerle olan ilişkiler ve başvurular, online makale kabul ve değerlendirme sistemi, elektronik yayıncılık hizmetleri, e-dergi altyapısı, her türlü kitap ve derginin dizgisi, baskı ve dağıtımı gibi daha birçok farklı konuyu içeren bu hizmetler yayınevimiz tarafından geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve yayınlarınızla ilgili teklif almak için info@medihealth.com.tr adresinden veya +90 312 349 77 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.